Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Otomobil

Xiaomi SU7’nin yeni rengi !

Xiaomi, MWC 2024 etkinliğinde global pazarla tanıştırdığı ilk elektrikli otomobili SU7 için çalışmalarını hızlandırdı. Şirketin Çin’deki fabrikasından gelen görüntüler, SU7’nin yeni renk seçeneklerinin test edildiğini ortaya koydu.

Xiaomi, SU7 için daha önce tanıtılan “Körfez Mavisi” tonundan farklı renk seçeneklerini test ediyor gibi görünüyor. Pekin’de çekilen görüntüler, SU7’nin mavi-gri, canlı bir turuncu ve koyu mor renkte de satışa sunulacağını gösteriyor.

Şirketin ilk otomobili için test ettiği geniş renk paleti, klasik görünüm arayanlardan sportif tercih edenlere kadar çeşitli müşterilere hitap edecek. Resmi bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, SU7 için reklamların arttığını söylemek mümkün.

Daha önce ortaya çıkan bir araştırma belgesi, Xiaomi’nin Mart lansmanı ve Nisan teslimatları için hazırlandığını iddia etti. Şirketin başkanı ise net bir tarih vermek yerine ilk SU7 teslimatları için 2024 yılının ikinci çeyreğini işaret etti.

Xiaomi, Çin’deki 20 milyondan fazla premium kullanıcısını hedefliyor. Üretimin kademeli olarak artacağı ve Temmuz ayına kadar ayda 10 bin adedin üzerine çıkacağı söyleniyor.

SU7’nin sürücü odaklı iç mekanı, alçak oturma pozisyonu sunan spor koltukları ve kavisli ön çamurluklarla geniş bir görüş açısı sağlayan alçak ön paneli ile sportif amaçlı kullanıma uygun olduğu söylenebilir. İç mekanın ortaya çıkmasıyla aynı zamanda Xiaomi, kuzey Çin’deki kış test oturumlarından bir video daha paylaştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, son dönemde Türkiye pazarındaki tüm ürünlerinin fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam, iPhone 15 serisinin yanı sıra önceki modellerde de bir fiyat artışına...