Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Dead Rising Deluxe Remaster’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

Capcom, geçtiğimiz günlerde 2006 yapımı Dead Rising‘in tamamen yenilenmiş hali olan Dead Rising Deluxe Remaster‘ı duyurmuştu. Şimdi ise oyunun çıkış tarihi açıklandı.
19 Eylül 2024’te PS5, Xbox Series ve PC platformları için çıkacak olan bu yeni sürüm, orijinal oyunun hayranlarını ve yeni oyuncuları heyecanlandırmayı hedefliyor.

Dead Rising Deluxe Remaster, 19 Eylül’de Geliyor

Dead Rising Deluxe Remaster

Capcom, Dead Rising Deluxe Remaster’ı 4K çözünürlükte ve 60 FPS’de çalışacak şekilde tasarladı. Bu, Resident Evil Village, Monster Hunter World, Dragon’s Dogma 2 ve Street Fighter 6 gibi oyunlarda kullanılan RE Engine ile mümkün kılındı. Bu motor, oyunun görsellerini ve performansını ciddi şekilde iyileştirerek, oyunculara daha akıcı ve etkileyici bir deneyim sunacak.

  • Oyunun Hikayesi ve Mekaniği

Dead Rising Deluxe Remaster, Colorado’nun huzurlu kasabası Willamette’in ABD ordusu tarafından karantinaya alınmasıyla başlıyor. Serbest gazeteci Frank West, bu olayın ardındaki gerçeği öğrenmek için kasabadaki alışveriş merkezine gider. Ancak, alışveriş merkezi zombilerle dolup taşmış bir cehenneme dönüşmüştür. Yardım 72 saat içinde gelecektir, bu yüzden Frank, bu süre zarfında hayatta kalmak ve gerçeği ortaya çıkarmak zorundadır.

Oyuncular, dev bir alışveriş merkezinde geçen oyunda, standart silahlar veya günlük ev eşyalarını kullanarak hayatta kalmak için savaşacaklar. Diğer hayatta kalanları kurtarmak, yeni kıyafetler denemek ve zorlu koşullar altında psikopatlarla uğraşmak zorunda kalacaklar. Zombiler mi yoksa insanlar mı daha büyük tehdit oluşturuyor? Bu sorunun cevabını oyuncular, Dead Rising Deluxe Remaster’da bulacaklar.

Oyun, RE Engine oyun motoru sayesinde karakterlerin yüz ifadeleri, malzeme dokuları ve kan efektleri gibi grafiksel detayları büyük ölçüde iyileştiriyor. Yeniden düzenlenen grafikler, oyunun daha gerçekçi ve etkileyici görünmesini sağlıyor.
Ayrıca yeniden yapımda, Capcom orijinal arayüzü değiştirdi ve otomatik kaydetme özelliğini tanıttı. Artık oyuncular, oyunlarını kaydetmek için belirli bir noktayı bulmak zorunda kalmayacaklar.

[embedded content]

Dead Rising Deluxe Remaster‘ın standart sürümünün yanı sıra dijital bir Deluxe Sürüm de mevcut olacak ve ek kostümler ile arka plan müzik listelerini içerecek.

19 Eylül 2024’te çıkacak olan bu oyun, yeniden düzenlenen grafikler, iyileştirilmiş kontroller ve yeni içeriklerle unutulmaz bir hayatta kalma deneyimi vaat ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...