Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Inside Out 2, 1 Milyar Doları Geride Bıraktı!!

Animasyon yapımları denildiği zaman herkesin aklına ilk olarak Disney ve Pixar gelecektir. Birçok başarılı animasyon serisine imza atan iki firma; 2015 yılında izleyiciyle buluştuğu dönemde gişeyi sallayan, hayranlar ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen Oscar Ödüllü animasyon filmi Inside Out‘un devam filmini yıllar sonra hayranlarla buluşturma kararı aldı.

Devam filminin duyurusu yapıldığı günden itibaren, hayranların yeni bilgiler görmeyi iple çektiği yapımın yönetmen koltuğunda ilk filmin yönetmeni Pete Docter yerine, Kelsey Mann oturuyor. Yapılan bu değişim sizleri tedirgin etmiş olabilir. Ancak, yapımın oldukça sevilen tonunun korunduğu paylaşılan görsel ve videolarda göze çarpıyor.

Pixar‘ın uzun yıllar sonra izleyiciyle devam filmini buluşturduğu Inside Out 2, duyurulduğu andan itibaren oldukça olumlu tepkiler topladı. Hayranların büyük merakla beklediği film, en sonunda geçtiğimiz hafta izleyici karşısına çıktı. Gösterilen ilgilerin karşılıksız kalmadığı yapım, kısa süre içerisinde 2024 yılının en iyisi olmuş durumda.

Inside Out 2 Filmi Kısa Sürede 1 Milyar Dolar Hasılatı Aştı

Inside Out 2

Reklam ile tanıtım çalışmaları esnasında paylaşılan her fotoğraf  ve videoyla beraber, film serisinin tonunda herhangi bir değişikliği olmadığı hayranlara belirtilmişti. Görünüşe göre yapımcıların aldığı bu karar, oldukça olumlu tepkiler almış durumda. Resmi olarak açıklanan bilgilere göre 9 yıl aranın ardından geri dönen film, neredeyse 20 gün içerisinde, uluslararası gişede şimdiye kadar 1 milyar dolar gişe hasılatı elde etti.

Bu sayede yapım, bu yılın ilk 1 milyar dolar gişe hasılatı elde eden filmi ünvanına sahip olurken, bir yandan da; şimdiye kadar en hızlı şekilde 1 milyar dolar gişe hasılatını geçen ilk animasyon filmi konumunda.

Pixar‘ın uzun aranın ardından yapmaya karar verdiği Inside Out‘un devam filmi Inside Out 2, 14 Haziran 2024 tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıktı. Filmi henüz izlemediyseniz ve izlemek istiyorsanız, en yakın sinema salonuna giderek yapımı deneyimleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...