Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

The Boys 4.Sezon İzlenme Sayıları, Önceki Sezonları Geride Bıraktı

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizi projesi The Boys, gün geçtikçe daha da popüler bir hale gelmeye devam ediyor. Son dönemde dizinin ikonik isimleri birçok oyuna etkinlikler aracılığıyla eklendi. Geçtiğimiz haftalarda hayranların uzun zamandır beklediği dizinin yeni ve dördüncü sezonu izleyici karşısına çıktı.

Amazon, prodüksiyon süreci uzun zaman önce sona eren ancak bir türlü izleyici karşısına çıkamayan dizinin yeni ve dördüncü sezonu için geri sayımı başlatmış durumda. Hayranların iple çektiği dördüncü sezonu öncesinde ise şirket, hayranlara sürpriz yaparak yapımın beşinci sezon onayı geçtiğimiz aylarda resmen verdi.

Dizinin dördüncü sezonun izleyiciyle buluşmasının ardından, Amazon tarafından resmi olarak açıklanan verilere göre, dizinin yeni sezonu şirkete ve platforma ilaç gibi gelmiş durumda.

The Boys, 4. Sezon İzlenme Sayıları Göz Doldurdu

The Boys

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizi projesi The Boys, hız kesmeden büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Kendi sinematik evrenini kuran dizinin yeni ve dördüncü sezonu; izlenme sayıları açısından özellikle üçüncü sezonu geride bırakmış durumda.

Dizinin dördüncü sezonu, ilk üç gün içerisinde izlenme sayıları açısından bir önceki sezonu %21 ile geride bırakmış durumda. Ayrıca dizi, Amazon Prime Video‘nun ilk dört gün içerisinde en çok izlenme sayısına ulaşan yapımları arasına adını yazdırdı. Aktarılan detaylara göre dizi, bu sezonla beraber izleyici sayısını da ciddi oranda arttırdı.

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizisi The Boys‘un yeni ve dördüncü sezonu, 13 Haziran tarihinde Amazon Prime Video üzerinden izleyiciyle buluştu. Eğer siz hala daha bu yeni sezonu deneyimlemediyseniz, Amazon Prime Video üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...