Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Shrek 5 Filmi Çalışmaları Devam Ediyor

Ünlü animasyon şirketi Illuminations ve DreamWorks Animation‘un en sevilen serilerinden birisi olan Shrek, uzun zamandır sessizliğini koruyor. Eleştirmenler ve hayranlar tarafından oldukça sevilen seriden uzun zamandır somut haberler alamıyorduk.

Shrek serisinin son filmi Shrek: Forever After, 2010 yılında vizyona girdi ve bu yapımın serinin son filmi olacağı açıklandı. Ancak, daha sonrasında şirket içerisinden sızan bilgiler ışığında yeni Shrek filminin geleceği ve üzerinde çalışıldığı öğrenildi. Fakat, bir türlü Shrek 5 duyurulmuyor ve onun yerine aynı evrende geçen Puss in Boots (Çizmeli Kedi) serisi izleyiciyle buluştu.

Fakat en sonunda geçtiğimiz aylarda Illuminations ve DreamWorks Animation, oldukça uzun süren sessizliğini bozma kararı verdi ve serinin beşinci filmini resmen duyurdu. Yapılan duyurunun ardından filmin akıbeti hakkındaysa pek fazla açıklama yapılmadı.

Geçtiğimiz saatlerde ise, filmin yıldızlarından Eddie Murphy, hayranları mutlu edecek bir takım açıklamalarda bulundu.

Shrek 5’in Prodüksiyonu Hız Kesmeden Devam Ediyor

Geçtiğimiz yıl yapılan resmi duyurunun ardından, hayranlar tarafından iple çekilen yapım hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat, filmin yıldızlarından Eddie Murphy, Beverly Hills Cop: Axel F’in tanıtım kampanyası sırasında verdiği demeçte, yapımın prodüksiyon sürecinin oldukça olumlu ilerlediğini ayrıca prodüksiyon sürecinin bu içerisinde tamamlanmasını planladıklarını dile getirdi.

Shrek serisinin beşinci filmini yapmaya aylar önce başladık. İlk perdeyi geçtiğimiz dönemlerde kaydettim. Planlarımız doğrultusunda çalışmaları, bu yıl içerisinde bitireceğiz. Shrek 5 izleyiciyle buluşacak ve akabinde ise, serinin spin-off projeleri gelmeye başlayacak.

Son olarak geçtiğimiz aylarda, LinkedIn üzerinde paylaşım yapan bir NBCUniversal stajyeri, Shrek 5‘in 2025 yılı içerisinde vizyona gireceğini bir hata sonucu duyurdu.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...