Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Eşek Karakterine Odaklanan Yeni Shrek Filmi Yolda

Ünlü animasyon şirketi Illuminations ve DreamWorks Animation‘un en sevilen serilerinden birisi olan Shrek, uzun zamandır sessizliğini koruyor. Eleştirmenler ve hayranlar tarafından oldukça sevilen seriden uzun zamandır somut haberler alamıyorduk.

Shrek serisinin son filmi Shrek: Forever After, 2010 yılında vizyona girdi ve bu yapımın serinin son filmi olacağı açıklandı. Ancak, daha sonrasında şirket içerisinden sızan bilgiler ışığında yeni Shrek filminin geleceği ve üzerinde çalışıldığı öğrenildi. Fakat, bir türlü serinin devam filmi duyurulmuyor ve onun yerine aynı evrende geçen Puss in Boots (Çizmeli Kedi) serisi izleyiciyle buluşmaya devam ediyordu.

Fakat en sonunda geçtiğimiz yıl Illuminations ve DreamWorks Animation, oldukça uzun süren sessizliğini bozma kararı verdi ve serinin beşinci filmini resmen duyurdu. Yapılan duyurunun ardından filmin akıbeti hakkındaysa pek fazla açıklama yapılmadı.

Geçtiğimiz saatlerde ise, filmin yıldızlarından Eddie Murphy, hayranları mutlu edecek bir takım açıklamalarda bulundu.

Shrek 5’in Ardından Eşek Karakterine Odaklanan Film Geliyor

Geçtiğimiz yıl serinin beşinci filmi için yapılan resmi duyurunun ardından, hayranlar tarafından iple çekilen yapım hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat, filmin yıldızlarından Eddie Murphy, Beverly Hills Cop: Axel F’in tanıtım kampanyası sırasında verdiği demeçte, stüdyonun aynı evrende geçen ve farklı karakterleri merkezin alan spin-off yapımlar üzerinde çalıştığı açıklandı.

Shrek serisinin beşinci filmini yapmaya aylar önce başladık. İlk perdeyi geçtiğimiz dönemlerde kaydettim. Planlarımız doğrultusunda çalışmaları, bu yıl içerisinde bitireceğiz. Serinin beşinci filmi izleyiciyle buluşacak ve akabinde ise, serinin spin-off projeleri gelmeye başlayacak. Bu projeler içerisinde, eşek karakterini merkeze alan bir yapımda gelecek.

Eddie Murphy, 2001 yılında izleyiciyle buluşan ilk Shrek filminden beri Eşek karakterine sesiyle beraber hayat vermeye devam ediyor. Kendine has ve akıllarda iz bırakan bu karaktere özel olacak olan solo filmin çalışmalarına ise, henüz başlanmadı. Paylaşılan detaylara göre, beşinci filmin prodüksiyonu sona erdikten sonra bu film için çalışmalar başlayacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...