Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Dream Production’ı Konu Alan Inside Out, Spin-off Dizisi Yolda

Animasyon yapımları denildiği zaman herkesin aklına ilk olarak Disney ve Pixar gelecektir. Birçok başarılı animasyon serisine imza atan iki firma; 2015 yılında izleyiciyle buluştuğu dönemde gişeyi sallayan, hayranlar ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen Oscar Ödüllü animasyon filmi Inside Out‘un devam filmini yıllar sonra hayranlarla buluşturma kararı aldı.

Pixar‘ın uzun yıllar sonra izleyiciyle devam filmini buluşturduğu Inside Out markası, yıllar sonra tahmin edilenden daha fazla bir performans sergiledi. Hal böyle olunca da, Disney ve Pixar‘ın kapalı kapılar ardında marka için planladıkları yeni yapımlar belli olmaya başladı.

Inside Out 2‘nin gösterdiği üstün performansın akabinde ilk filmin yönetmeni ve Pixar’ın patronu Pete Docter, markanın yeni planlanan yeni yapımları hakkında ilk detayları hayranlarla paylaştı.

Inside Out Spin-off Dizisi, Dream Productions’ı Konu Alacak

Inside Out 2

Inside Out serisinin ilk filminin yönetmeni ve Pixar’ın patronu Pete Docter, geçtiğimiz günlerde Entertainment Weekly ile bir söyleşi gerçekletirdi. Bu söyleşi esnasında Pixar‘ın gelecek projeleri ve Inside Out markası üzerinde açıklamalarda bulunan Docter, Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşacak olan dizinin Riley’nin rüyalarını yaratan Dream Production’ın etrafında şekilleneceğini dile getirdi.

Diziyi bitirdik. Henüz resmi bir çıkış tarihi belirlemesek de, gelecek ilkbaharda izleyici karşısına çıkacak. Dizi, ilk filmde Riley’nin rüyalarının nasıl yapıldığını görmek için Dream Production’ı anlatacak. Bu dizi ile birlikte, rüyaların neden bu kadar tuhaf olduklarını öğrenecek ve anlayacağız. Rüyaların gücünü ve hayatımızda bizi nasıl etkilediğini keşfetmeye devam ediyoruz. Yani oldukça havalı bir yapım yolda.

Pixar‘ın uzun aranın ardından yapmaya karar verdiği Inside Out‘un devam filmi Inside Out 2, 14 Haziran 2024 tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıktı. Filmi henüz izlemediyseniz ve izlemek istiyorsanız, en yakın sinema salonuna giderek yapımı deneyimleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...