Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Otomobil

Trugo’dan bayram fırsatı! Tüm elektriklilere yüzde 50’ye varan indirim

Togg, kesintisiz şarj deneyimi için Trugo markasıyla Türkiye’nin farklı bölgelerindeki cihaz kurulumlarını hızlandırdı. İlk cihazlarını İstanbul ve Ankara arasındaki en önemli geçiş noktası olan Bolu’da kuran şirket, 81 ilde şarj istasyonuna sahip. Bu kapsamda bayram tatili boyunca Trugo istasyonlarında yüzde 50’ye varan indirim sunulacak.

Trugo, 16 Haziran tarihi itibarıyla başlayacak Kurban Bayramı tatilini fırsata dönüştürdü. Elektrikli araç şarj istasyonlarında önemli bir indirim kampanyası başlattı. 16-19 Haziran tarihleri arasında tüm Türkiye genelindeki Trugo istasyonlarında yüzde 50’ye varan indirimler uygulanacak.

Kampanya, elektrikli otomobil sahiplerine ciddi oranda avantaj sağlayacak gibi duruyor. Şirketin açıklamasına göre indirim kampanyası 16 Haziran 00.00’dan başlayıp, 19 Haziran 23.59’a kadar devam edecek.


Togg’a Sahibinden uygulaması geldi! İlanlara anında rota oluşturun!Togg’a Sahibinden uygulaması geldi! İlanlara anında rota oluşturun!

Togg’a Sahibinden uygulaması geldi! İlanlara anında rota oluşturun!

Türkiye’nin elektrikli otomobili TOGG bugün yeni bir güncelleme aldı. Artık TOGG ile Sahibinden uygulamasından ilanlara bakabileceksiniz.

Trugo istasyonlarından şarj dolumu yapan tüm elektrikli otomobil kullanıcıları, normal şarj fiyatlarının yarısı oranında ücret ödeyecek. Kampanya sayesinde elektrikli araç kullanımı da teşvik edilmiş olacak.

180 kW ve üzeri cihazlarla tüm elektrikli araç kullanıcılarına kesintisiz bir deneyim sunmayı hedefleyen Trugo, yüksek performanslı şarj cihazlarıyla bir bataryanın doluluk oranının 30 dakikadan daha kısa sürede yüzde 20’den yüzde 80’e ulaşmasını sağlıyor.

Türkiye genelinde bir şarj ağına sahip olan Trugo, 150 kW ve üzeri ultra hızlı şarj istasyonları sınıfında lider olduğunu açıkladı. Cihazlar, yüzde 100 yenilenebilir enerji kaynakları kullanılıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...