Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

The Boys Dizisi, 5.Sezonla Final Yapacak

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizi projesi The Boys, gün geçtikçe daha da popüler bir hale gelmeye devam ediyor. Son dönemde dizinin ikonik isimleri birçok oyuna etkinlikler aracılığıyla eklendi. Geçtiğimiz aylarda dizi ile aynı evrende geçen, Generation V yan yapımı izleyiciyle buluştu. Ancak, dizinin hayranlarının iple çektiği tek bir şey var dizinin yeni ve dördüncü sezonu.

Amazon, prodüksiyon süreci uzun zaman önce sona eren ancak bir türlü izleyici karşısına çıkamayan dizinin yeni ve dördüncü sezonu için geri sayımı başlatmış durumda. Hayranların iple çektiği dördüncü sezonu öncesinde ise şirket, hayranlara sürpriz yaparak yapımın beşinci sezon onayı geçtiğimiz aylarda resmen verdi.

Dizinin dördüncü sezonun izleyiciyle buluşmasına günler kala, paylaşılan son detaylara göre Amazon; diziyi beşinci sezonla beraber noktalama kararı aldı.

The Boys, 5. Sezonla Ekranlara Veda Edecek

The Boys

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizi projesi The Boys, hız kesmeden büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Kendi sinematik evrenini kuran dizi; yan yapımlarının yanı sıra ana serisini de genişletmeye devam ediyor. Platform tarafından yapılan son açıklamalara göreyse, dizi duyurulan beşinci sezonuyla beraber ekranlara veda edecek.

Amazon‘un oldukça popüler ilerleyen dizisini neden devam ettirmek yerine beşinci sezonla beraber sona erdirme kararı aldığı bilinmiyor. Lakin platformun, dizinin suyunu çıkarmak yerine hikayeyi yerine tamamlaması oldukça güzel bir karar. Ayrıca, dizinin yan yapımlar ile büyümeye devam etmesi olası.

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizisinin yeni ve dördüncü sezonu, 13 Haziran tarihinde Amazon Prime Video üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...