Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

3 Cisim Problemi Dizisi, 3 Sezon Sürecek

Dünyanın en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu Netflix, son dönemlerde oldukça kötü zamanlar geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda ilk defa abone kaybetmeye başlayan platform, yaşanan bu talihsiz olayların önüne geçmek amacıyla birçok radikal değişiklik yapmaya başladı.

Şirketin almaya başladığı radikal kararların en başında ise, daha az ancak daha kaliteli içerikleri izleyiciyle buluşturmak yer alıyor. Bu nedenle Netflix‘in son dönemde izleyiciyle buluşturacağı pek çok yeni yapımı bulunuyor. Bu yeni yapımlardan bir tanesi de; Game of Thrones dizisinin yaratıcıları ve çok sayıda Emmy Ödülü‘nün sahibi David Benioff ve D.B. Weiss‘in imzasını taşıyan bilim-kurgu draması 3 Cisim Problemi dizisi.

Geçtiğimiz günlerde Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkan ve büyük bir ilgiyle karşılanan dizinin kaç sezon uzunluğunda olacağını resmen açıkladı.

3 Cisim Problemi Dizisinin 2.Sezon Senaryo Çalışmaları Devam Ediyor

3 Cisim Problemi

Platformun oldukça büyük ilgiyle karşılanan dizisinin yapımcıları Dan Benioff ve D.B. Weiss, geçtiğimiz günlerde ikinci sezon çalışmalarına başladıklarını ve yapımın ikinci sezonu için senaryo yazım sürecinde olduklarını dile getirdiler. Açıklamaların akabinde Netflix, diziye ikinci ve devam sezonları için resmen onay verdi.

Platform tarafından yapılan açıklamalara göre dizi, hikayesi sona erene kadar devam edecek. En sonunda dizinin kaç sezonluk bir seyir zevki sunacağı belli oldu. Yeni aktarılan detaylara göre dizi, 3 sezon uzunluğunda olacak. Üçüncü sezonla beraber yapım, ekranlara veda edecek.

Game of Thrones‘un yaratıcılarının elinden çıkan 3 Cisim Problemi dizisinin ilk sezonu Netflix üzerinden izlenebilir durumda.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...