Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Otomobil

Off-Road için geliyor: JAECOO 7 Türkiye’de satışa çıkıyor!

Çinli otomotiv sektörünün yeni yıldızlarından JAECOO, ilk üst düzey arazi aracı olan JAECOO 7 modelini Türkiye pazarına sunmaya hazırlanıyor. İstanbul’da düzenlenen J-Drive etkinliğinde otomobil tutkunlarıyla buluşan otomobil arazi performansı ve diğer özellikleri ile beklentileri karşılayacak gibi duruyor.

JAECOO 7’yi rakiplerinden ayıran en önemli özellik, ARDIS – Akıllı Tüm Zeminlerde Sürüş Sistemi. Bu sistem, aracın kum, çamur, kar gibi zorlu zemin koşullarında bile sürücüsüne kontrol ve güvenlik sağlıyor.

JAECOO 7DJAECOO 7D

Sürücü kum, çamur ve kar modları arasında geçiş yaparak aracın her türlü arazi koşuluna anında uyum sağlamasını sağlayabiliyor. 200 mm’lik yerden yükseklik, 21 derecelik yaklaşma ve 29 derecelik uzaklaşma açıları ile JAECOO 7, engebeli arazilerde dahi sınıfının lideri bir arazi kabiliyeti sunuyor.


Kurşun geçirmez! DS 7 Vauban SUV geliyorKurşun geçirmez! DS 7 Vauban SUV geliyor

Kurşun geçirmez! DS 7 Vauban SUV geliyor

DS 7 Vauban hibrit SUV modeli, sınırlı sayıda üretilecek kurşun geçirmez özellikleri ile dikkatleri çekti. İşte fiyatı…

JAECOO 7, gücünü zorlu arazi koşullarına aktarırken Bosch IPB Akıllı Fren Kontrol Sistemi devreye giriyor. Bu akıllı sistem 0.1 saniyeden kısa sürede tepki vererek torku her bir tekerleğe ayrı ayrı ve anlık olarak dağıtıyor.

Böylece aracın kayması veya patinaj çekmesi engellenerek güvenli ve kontrollü bir sürüş deneyimi garantileniyor. Sistem ayrıca diferansiyel kilidinin kilitlenme fonksiyonunu taklit ederek otomobilin en zorlu engelleri dahi rahatlıkla aşmasını sağlıyor.

JAECOO 7DJAECOO 7D

Üstelik sadece arazi performansıyla değil, aynı zamanda güvenlik donanımlarıyla da göz dolduruyor. Araçta, 5 adet uzunlamasına ve 3 adet yatay şeklinde konumlandırılmış yüksek dayanımlı çelik gövde çerçevesi kullanılmış.

Bu sayede çarpışma enerjisi etkili bir şekilde emilerek yolcu kabininin darbe alması engelleniyor. otomobilin 5.11 tona kadar tavan basıncına dayanıklı sağlam gövdesi de her türlü durumda üst düzey bir güvenlik sunuyor.

JAECOO 7DJAECOO 7D

Bu otomobil teknolojik özellikleriyle de segmentinde fark yaratıyor. Aracın kalbinde saniyede 80 trilyon işlem gerçekleştirebilen 8155 çipi yer alıyor. Bu sayede 14.8 inçlik devasa multimedya ekranı ve W-HUD arazi tipi baş üstü göstergesi gibi özellikler hızlı ve akıcı bir şekilde çalışıyor.

540 derecelik panoramik şasi görüşü sunan gelişmiş çevre görüş sistemi ise sürücünün aracın etrafını 360 derece görmesini sağlayarak dar alanlarda manevra yapmayı ve engellerden kaçınmayı kolaylaştırıyor.

JAECOO 7DJAECOO 7D

Aracın dikkat çeken bir diğer özelliği ise 50W kablosuz hızlı şarj desteği sunan şarj sistemi. Bu sayede sürücüler sadece 40 dakika gibi kısa bir sürede telefonlarını yüzde 20’den yüzde 80’e kadar şarj edebiliyorlar. AQS hava temizleme sistemi, negatif iyon jeneratörü ve PM0.3 filtresi ile gelen Net Kübik Yeşil Kabin, sürücü ve yolculara temiz ve sağlıklı bir seyahat ortamı sunuyor.

Lamine ön camlar ve özel ses yalıtım malzemeleri sayesinde kabine neredeyse hiç rüzgar veya yol sesi alınmıyor. Kısacası JAECOO 7, arazi kabiliyeti, zengin teknoloji donanımı ve konforlu iç mekanıyla sürücülerin gönlünde taht kurmaya aday gibi görünüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...