Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Little Nightmares III’ün Çıkış Tarihi 2025’e Ertelendi

Korku ve gerilim dolu atmosferiyle oyuncuların beğenisini kazanan Little Nightmares serisinin üçüncü oyunu, hayranlarını biraz daha bekletecek gibi görünüyor. Supermassive Games, Little Nightmares III’ün çıkış tarihini 2025’e ertelediğini duyurdu. Geliştirici ekip, bu gecikmenin oyunun “hak ettiği ilgi ve sevgiyi” almasını sağlamak için gerekli olduğunu belirtti.

Korku Oyunu Little Nightmares III, 2025’te Gelecek

Little Nightmares III

Başlangıçta 2024’te piyasaya sürülmesi planlanan Little Nightmares III, Supermassive Games ve Bandai Namco Europe ekiplerinin daha fazla zaman ve özen göstermesi için ertelendi. Gecikmenin nedenine dair yapılan açıklamada, oyunun kalitesinin en önemli öncelik olduğu vurgulandı ve oyuncuların bu kararı anlayışla karşılayacağı umuldu.

Açıklamada, “Nowhere’e dönmenizi sabırsızlıkla beklesek de oyuna hak ettiği ilgiyi ve sevgiyi verdiğimizden emin olmak istiyoruz. Kalite bizim için en önemli önceliktir ve sizin de aynı şekilde hissettiğinizi biliyoruz. Bu nedenle oyunun çıkışını 2025’e kaydırma kararı aldık” denildi.

Serinin üçüncü oyunu olan Little Nightmares III, bizi yine karanlık ve gizemli bir yolculuğa çıkaracak. Bu sefer, Nowhere’den kaçmanın yollarını arayan Low ve Alone‘un hikayesini takip edeceğiz.

Low ve Alone, tehlikelerle dolu Sarmal adlı rahatsız edici bir mekanda kapana kısılmış iki arkadaştır. Bu mekanda, yanılsamalarla dolu, tehlikeli bir dünyada hayatta kalmak için birlikte çalışmaları gerekecek. Gölgelerde sinsice bekleyen daha büyük bir tehdidin varlığı, bu yolculuğu daha da zorlaştıracak. Oyuncular, bu iki karakterin karşılaştığı zorluklarla başa çıkarken, Sarmal’ın karanlık köşelerinde saklanan gizemleri çözmek zorunda kalacaklar.

Serinin en büyük yeniliklerinden biri, ilk kez çevrimiçi eşli oyun imkanı sunmasıdır. Bu özellik sayesinde, oyuncular, çocukluk korkularıyla yüzleşirken yanlarında gerçek bir arkadaşın desteğini alabilecekler. Eğer çevrimiçi bir arkadaşla oynamayı tercih etmezseniz, yapay zekalı bir yardımcı da size eşlik edebilecek. Bu dinamik, oyunun atmosferine ve sürükleyiciliğine yeni bir boyut katacak.

[embedded content]

Oyunun ertelenmesiyle birlikte, Supermassive Games bu yaz daha fazla haber ve muhtemelen yeni bir fragman paylaşmayı planlıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...