Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminin Yönetmenin Sürümü Versiyonu Gelebilir

Dünyanın en popüler film serilerinden birisi olan ve 2011 yılında yeniden başlatılan Maymunlar Cehennemi serisi, gişede tahmin edilenden daha da yüksek performans sergiledi. Elde edilen bu başarı nedeniyle, özellikle film serisinin hayranları devam filmini oldukça büyük bir merakla beklemeye başladı.

Hal böyle olunca serininin prodüksiyonunu yürüten 20th Century Fox, Maymunlar Cehennemi serisinin dördüncü filmi olacak olan Kingdom of the Planet of the Apes‘i yani Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filminin geleceği resmen duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filmi sinemalarda izleyici karşısına çıktı. Eleştirmenlerden ve hayranlardan oldukça olumlu yorumlar alan film hakkında, yeni detaylar paylaşıldı.

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminden Yaklaşık 40 Dakikalık Sahne Silindi

Maymunlar Cehennemi Kingdom of the Planet of the Apes Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık

Yılın en iddialı ve gişe rekorları kırması beklenen Wes Ball‘ın en yeni filmi ve Maymunlar Cehennemi serisinin devam yapımının daha fazla çekilen sahneye sahip olduğu ve bu sahnelerin kurgu süreci esnasında filmden çıkarılma kararı alındığı açıklandı. 

Wes Ball tarafından aktarılan detaylara göre; Maymunlar Cehennemi 4 filminde 30 ila 40 dakika arasında çekilen fakat, kurgu esnasında silinen sahne bulunuyor. Kurgu esnasında eklenmeyen bu sahnelerin, “Yönetmenin Sürümü” versiyonuyla beraber izleyiciyle buluşturulması bekleniyor.

Serinin dördüncü filmi olacak olan Kingdom of the Planet of the Apes yani Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık, 10 Mayıs 2024’te sinemalarda izleyici karşısına çıktı. Eğer sizlerde filmi merak ediyorsanız, sinemalarda izleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...