Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Otomobil

BYD, 26 bin dolarlık Tesla Model Y rakibini tanıttı!

BYD, orta ölçekli elektrikli SUV ailesini genişletmeye devam ediyor. Çin’de gerçekleştirilen bir etkinlikte tanıtılan yeni Hiace 07 SUV, BYD’nin şimdiye kadarki en uygun fiyatlı modellerinden biri olmasıyla dikkat çekiyor. İşte BYD Hiace 07 özellikleri ve fiyatı.

Hiace 07; BYD’nin yeni nesil e-platformu 3.0 Evo’yu temel alan ilk model olmasıyla öne çıkıyor. Şirketin elektrikli motor ve batarya teknolojilerindeki son gelişmelere sahip olan 3.0 Evo, şirketin Ocean Network tasarım dilini takip ediyor.

SUV modeli, 230kW’a kadar güç üreten tek veya çift elektrikli motordan besleniyor. DC hızlı şarj üzerinden 180kW’a kadar şarj olabiliyor. Ayrıca elektrikli motoru 225 km/s azami hıza ulaşabiliyor. Özellikler açısından ise HUD destekli baş üstü ekranı, havalandırmalı ön ve arka koltuklar, akıllı ses kontrolü ve NFC dijital araç anahtara yer veriyor.


ABD’de Çin menşeli elektrikli arabaların vergisi 4 katına çıkarılıyor!ABD’de Çin menşeli elektrikli arabaların vergisi 4 katına çıkarılıyor!

ABD’de Çin menşeli elektrikli arabaların vergisi 4 katına çıkarılıyor!

Sağlam kaynaklardan paylaşılan bilgilere göre Biden yönetimi, Çin menşeli elektrikli araçların vergi tarifelerini değiştirecek.

Gövde boyutu açısından 4,830×1,925×1,620 mm boyutlarında olduğunu belirtelim. Ayrıca dingil mesafesi ise 2930 mm civarında. 58 litrelik ön kabin saklama alanı, 500 litre bagaj hacmi ve 20’den fazla saklama alanı sunuyor.

Hiace 07; farklı menzillere sahip dört versiyonda satışa sunulacak. Standart 550 modeli 550 km menzile sahip ve 26 bin dolar gibi dikkat çeken bir fiyatla satılacak. Genişletilmiş menzilli 610 versiyonu ise 610 km menzile sahip ve 27 bin 500 dolara sunulacak. 610 Zhihang lüks versiyonunun fiyatı ise 30 bin 500 dolar olacak. Çift motorlu 4WD Zhihang versiyonu 550 km menzile sahip ve fiyatı 33 bin dolar.

  • Standart 550 – 26 bin dolar
  • Genişletilmiş Menzilli 610 – 27 bin 500 dolar
  • 610 Zhihang Lüks – 30 bin 500 dolar
  • Çift Motorlu 4WD Zhihang – 33 bin dolar

Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...