Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Disney Plus, Hulu ve Max İçerikleri Tek Platformda İzlenebilir Oluyor

Dünyanın en büyük prodüksiyon şirketlerinden birisi olan ve bünyesinde tonlarca markanın yer aldığı The Walt Disney Company‘nin içeriklerini izleyiciyle buluşturduğu dijital içerik platformu Disney Plus; geçtiğimiz aylarda Hulu‘nun tamamını platforma entegre ederek içerik yelpazesini daha da genişlettirdi. Bu sayede, her iki platformunda hizmet verdiği bölgelerde kullanıcılar, tek platform ile her iki platformunda içeriklerine ulaşabiliyor hale geldi.

Hollywood’un bir diğer devi olan Warner Bros. ise geçtiğimiz yıl Discovery ile birleşerek, içerik anlamında daha da güçlü bir hale geldi. Bu birleşmenin sonucunda ise, HBO Max ve Discovery Plus platformları MAX adı altında tek bir çatı haline getirildi. Yine bu sayede kullanıcılar, tek platform ile her iki platformunda içeriklerine ulaşabiliyor hale geldi.

Hollywood’un iki devi ise The Walt Disney Company ve Warner Bros. Discovery, geçtiğimiz saatlerde belki de tüm dijital içerik platformlarının kaderini tamamen değiştirebilecek bir işbirliği anlaşmasını duyurdu.

Disney Plus, Hulu ve Max İçerikleri Tek Platformda Birleşecek

Disney Plus Hulu Max Tek Platform

Yapılan resmi açıklamalara göre; Disney Plus, Hulu ve MAXde yer alan tüm içerikler tek platformdan erişilebilir olacak. Bu sayede kullanıcılar, her platforma ayrı ücret ödemek yerine ortak bir ücret karşılığında üç platformun tüm içeriklerine de, tek platform üzerinde erişebilecek. Yeni platformun veya paketin detayları ise henüz resmen belli olmuş değil.

Warner Bros. Discovery‘nin küresel yayın ve oyunlardan sorumlu CEO’su JB Perrette, hem içerik sayısının artacağını hemde daha fazla aboneye eş zamanlı olarak sahip olabileceklerini ifade etti. Ayrıca Perrette, üzerinde çalıştıkları bu yeni paket ile beraber kullanıcıların en iyi içerik koleksiyonuna sahip olacaklarının altını çizdi.

Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik seçeneği bulunacak olan yeni platform veya paket, yaz aylarının ilerleyen dönemlerinde ABD için kullanıma sunulacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...