Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Hobbitlerin Huzurlu Köşesi: “Tales of the Shire” Tanıtıldı

Weta Workshop ve Private Division işbirliğiyle geliştirilen “Tales of the Shire“, J.R.R. Tolkien’in efsanevi Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen rahat ve sevimli bir yaşam simülasyonu olarak duyuruldu. Yayınlanan fragman, oyunun nasıl bir deneyim sunacağına dair önemli ipuçları veriyor.

Tales of the Shire: Yüzüklerin Efendisi Evreninde Rahat Bir Macera

Tales of the Shire

Tales of the Shire, J.R.R. Tolkien’in efsanevi Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen, sıcak ve sevimli bir dünyada rahat aktiviteleri sergileyen yeni bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Weta Workshop ve Private Division iş birliğiyle geliştirilen bu oyun, Tolkien’in hayranlarını Yüzüklerin Efendisi evreninde sakin bir köşede keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Yüzüklerin Efendisi dünyasının daha karanlık ve tehlikeli bölgelerinden uzak, Shire adlı rahat cennette geçen Tales of the Shire, oyunculara huzurlu bir yaşam sunuyor. İnsanlar, elfler, cüceler ve orklar savaş meydanlarında savaşırken, siz Shire’da kendi işlerinizle meşgul olacak, keyifli vakit geçireceksiniz. Hobbitlerin yaşadığı bu yerde, yaklaşan bir tehdit ya da büyük bir macera yok gibi görünüyor; ancak, günlük yaşamın sıradan zevklerini keşfetmek için bolca fırsat var.

Oyunda, Shire’da geçireceğiniz günlerde birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Mahsul toplamak, balık tutmak, ticaret yapmak, hayvan yetiştirmek, arkadaşlar edinmek, yemek pişirmek, bahçe işleriyle uğraşmak ve evinizi dekore etmek gibi birçok seçenek mevcut. Ayrıca, tüm kasabanızı bir araya getirip keyifli partiler düzenleyebilirsiniz.

Tales of the Shire, fragmanda da görüldüğü gibi, Animal Crossing tarzı bir yaşam simülasyonu oyunu gibi görünüyor. Bywater kasabasında yerinizi alacak ve çeşitli aktivitelerle hobbit yaşamının tadını çıkaracaksınız. Mağazaları ziyaret ederek mal ticareti yapabilir, komşularınızla etkileşime geçebilirsiniz. Fragmanda ayrıca, Gandalf gibi tanıdık karakterlerin de oyunda potansiyel olarak yer alabileceği ima ediliyor.

[embedded content]

Tales of the Shire‘ın oynanış döngüsü hakkında daha fazla bilgi henüz açıklanmış değil, ancak Weta Workshop ve Private Division’ın yakın zamanda daha büyük açıklamalar yapması bekleniyor. Oyunun 2024’ün ikinci yarısında Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için Steam üzerinden çıkacağı doğrulandı.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...