Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Arena Breakout: Infinite, Bu Yılın Sonlarında PC’ye Geliyor

MoreFun Studios‘un popüler mobil nişancı oyunu Arena Breakout, artık PC platformuna Arena Breakout: Infinite olarak geçiş yapıyor. Bu hamle, oyunun daha geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmasını ve daha derin bir deneyim sunmasını sağlayacak.

Arena Breakout: Infinite – PC Platformuna Taşınıyor

Arena Breakout: Infinite

Arena Breakout: Infinite, Dark Zone adı verilen ölümcül bir ortama atılarak oyunculara yüksek riskli ve ödüllü bir deneyim sunuyor. Oyunun temelinde, oyuncular çok yetenekli bir askeri ajanı kontrol ederek Kamona bölgesinde savaşın harap ettiği ortamlarda hayatta kalmaya çalışıyorlar. Tetiği çekmek, siper almak ve ilerlemek gibi temel askeri taktikler kullanarak yüksek değerli eşyaları çıkarıyor ve zenginlere saldırıyorlar, ancak aynı zamanda hayatta kalmak için savaşmak zorundalar.

Arena Breakout: Infinite, gerçek zamanlı aydınlatma ve 360 derece uzamsal ses efektleri gibi teknik özelliklerle oyuncuların daha derin ve etkileyici bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Oyuncular ayrıca oyun içindeki silahları 500’den fazla aksesuarla tamamen kişiselleştirebiliyorlar. Bu, tüfek dipçikleri, özel namlular, namlu ağzı frenleri gibi öğelerle ateş stabilitesini, isabetliliği ve menzili ayarlamalarını sağlıyor.

Oyun aynı zamanda sağlık iyileştirmeleri için kullanılabilen uyarıcı paketler ve savaş alanı ilaç kitleri gibi öğelerle stratejik bir oynanış sunuyor.

MoreFun Studios, Arena Breakout: Infinite için uzun vadeli topluluk desteği sözü vererek oyunculara sadece düzenli güncellemeler sağlamakla kalmayıp, hile, hata ve sunucu sorunları gibi problemlerden arınmış bir deneyim sunmayı hedefliyor. Oyunun Steam üzerinden bu yılın sonlarında oynaması ücretsiz olarak sunulması planlanıyor.

[embedded content]

Arena Breakout: Infinite, mobil platformdan PC’ye taşınarak daha kapsamlı bir deneyim sunmayı hedefliyor ve bu geçişle birlikte oyuncuların heyecanını artırmayı ve oyunun daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlamayı amaçlıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...