Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Ballerina Filminde John Wick Geri Dönecek

Keanu Reeves‘in harikalar yaratan John Wick serisinin yeni filmi John Wick: Chapter 4 geçtiğimiz günlerde muazzam bir açılış yaparak sinemada izleyiciyle buluştu. Hayranlar ve eleştirmenlerden tam not alan yapımın ardından gözler John Wick evreninde geçecek olan spin-off yapımlara çevrilmiş durumda.

Lionsgate Studios, gişede harikalar yaratan ve kült olma yolunda hızla ilerleyen John Wick serisini spin-off yapımlar ile genişletmek için kolları sıvamış durumda. Duyurusu yapılan ve prodüksiyonu hız kesmeden devam eden Ana de Armas‘ın yer aldığı Ballerina filminden, hayranları oldukça heyecanlandıracak yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Cinema Con etkinliği kapsamında Lionsgate paneli esnasında, yapım hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Ballerina Filminde John Wick Yer Alacak

John Wick evreninde geçecek yan yapımlardan birisi olan ve başrolünde Ana de Armas‘ın yer aldığı Ballerina filmi için Cinema Con etkinliği kapsamında Lionsgate paneli esnasında katılımcılara yeni görüntüler izletildi. Henüz bu görüntüler hayranlarla paylaşılmamış olsa da, katılımcılar tarafından bazı bilgiler paylaşıldı diyebiliriz.

İzletilen video da Ana de Armas‘ın çocukluğunda beri suikastçı olmak için eğitildiği gösteriliyor. Videonun ilerleyen dakikalarında ise karakterimizi, Continental Hotel‘da silah depolarken izliyoruz. Tüm bu sahnelerin akabinde ise, videoda karakterimize “Neye bulaştığını bilmiyorsun” diyen sesler olduğunu duyuyoruz. Karakterimiz en son, bir trenden inen adama “O sensin, Baba Yaga dedikleri adam. Senin yaptığını yapmaya nasıl başlayabilirim?” diye soruyor. Bol aksiyon dolu sahnelerin ardından ise o adamın John Wick olduğunu ve Ana de Armas‘a “Zaten başlamışsın gibi duruyor.” dediğini duyuyoruz.

Her ne kadar Ballerina filmi hayranların beğenisini sonuna kadar toplamak istiyor olsa da, 2025 yılının yaz aylarında Ballerina ile vizyona girmesi planlanan birçok iddialı yapım bulunuyor. Bu yapımlar arasında film, kendisini ön plana çıkarmayı başarabilecek mi beraber göreceğiz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...