Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Yazılım

Windows 11’in Başlat menüsü değişiyor! Nasıl görünecek?

Microsoft, son zamanlarda Windows 11’e yapay zeka özellikleri getirmekle meşgul. Copilot asistanıyla birlikte büyük ses getiren şirket, tasarımda da bazı değişikliklere gitmek istiyor gibi duruyor. Windows 11 Başlat menüsünün değişeceği ortaya çıktı.

Twitter’da yapılan paylaşımlara göre, Microsoft nihayet Windows 11’in Başlat menüsünde daha fazla esneklik sağlayabilir. Windows 11 önizleme 22635.3420 derlemesini test eden kullanıcılar, “Tüm Uygulamalar” listesinin değişeceğini fark etti.

Şu anda Başlat menüsünde Tüm Uygulamalar bölümüne gittiğinizde liste görünümü yer alıyor. Ancak Microsoft’un ızgara düzenine de yer vereceği ve kullanıcılara bu iki görünüm arasında seçim imkanı tanıyacağı belirtildi.


Palworld’den beklenmedik 1 Nisan şakası!

Palworld’den beklenmedik 1 Nisan şakası!

Palworld, 1 Nisan için “flört simülasyonu” oyunu geliştirdi. Oyunun geliştiricisi Pocketpair, eleştirilere şakayla karşılık verdi.

Windows kullanıcıları bir süredir Geri Bildirim Merkezi’nde Başlat menüsüne ilişkin taleplerde bulundu. Izgara düzeni, özellikle daha büyük ekranlı cihazlarda uygulamalara göz atmayı kolaylaştırıyor. Ayrıca alandan verim elde etme açısından da daha verimli.

Windows Insider topluluğunun yoğun ilgisini gösteren bu öneriye 1500’den fazla kullanıcı oy verdi. Yeni görünüm seçeneği henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da, Microsoft’un testlere başladığını söylemek mümkün.

Windows 11 önizleme 22635.3420 derlemesini kurduktan ve gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, Başlat menüsünde tüm uygulamaları alfabetik olarak bir ızgara biçiminde sıralandığını görmek mümkün.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, son dönemde Türkiye pazarındaki tüm ürünlerinin fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam, iPhone 15 serisinin yanı sıra önceki modellerde de bir fiyat artışına...