Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Godzilla x Kong’un Yönetmeni Devam Filmi Hakkında Konuştu

2014 yılında vizyona giren Godzilla filminin ardından emin adımlarla oluşturulmaya başlanan MonsterVerse, Marvel Sinematik Evreni dışında belki de en başarılı kurgusal evrenlerden bir tanesi. Emin adımlarla ilerleyen MonsterVerse‘ün uzun zamandır beklenen yeni filmi için yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediliyor.

MonsterVerse‘ün son yapımı Godzilla vs Kong, 2021 yılında vizyona girdi. Hayranlar ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen yapım, beklentilerin üzerinde bir performans gösterdi. Durum böyle olunca, Godzilla vs Kong‘un devam yapımı olacak olan Godzilla x Kong: The New Empire ismine sahip olacak olan yapım, gelecek hafta vizyonda izleyici karşısına çıkacak.

Hayranlar The New Empire için son günlerin geçmesini beklerken filmin yönetmen koltuğunda yer alan Adam Wingard, serinin geleceği ve olası devam yapımı hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

Adam Wingard, Godzilla x Kong Devam Filmleri Yapmak İstiyor

Godzilla x Kong: The New Empire

Geçtiğimiz günlerde DiscussingFilm ile bir söyleşi gerçekleştirine filmin yönetmen koltuğunda yer alan Adam Wingard, hayranların oldukça merak ettiği bir çok soruya açıklık getirdi. Wingard, henüz resmi bir onay almış olmasa da, olası bir devam filmi yapmaya sıcak baktığını dile getirdi.

İki film yaptıysanız, belki de devam ederek üçüncüyü de yapmanız gerekiyor. Çünkü, orada bir üçleme yer alıyor. Bu canavarlarla ilgili anlatacak daha fazla hikayem olduğunu düşünüyorum. Ancak bu tamamen, The New Empire filminin beğenip beğenilmeyeceği ile alakalı. Yine de size karşı tamamen dürüst olacaksam, bu canavarlarla anlatacak daha birçok hikayem var. İşler yolunda giderse, bir diğer hikaye için geri dönmek isterim.

Godzilla vs Kong‘un devam yapımı olacak olan Godzilla x Kong: The New Empire; 12 Nisan 2024 tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Otomobil

Aston Martin, Lagonda markasını ayrı bir üst düzey elektrikli marka olarak yeniden piyasaya sürme hedefinden vazgeçme kararı aldı. Şirket Başkanı Lawrence Stroll, Lagonda’yı Bentley...

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...