Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Spider Man 4’ün Yönetmeni Henüz Belli Değil

Marvel Comics‘in belki de en çok bilinen ve herkes tarafından sevilen süper kahramanlarından birisi şüphesiz ki Spider-Man‘dir. Neredeyse hepimizin çocukluğunu süsleyen süper kahramanımız Marvel, Disney ve Sony Pictures sayesinde sürekli yeni ve kaliteli yapımlarla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 

2021 yılında vizyona giren Spider-Man: No Way Home filminin ardından Marvel Sinematik Evreni’nde geçen yeni bir Spider-Man filmi görmedik. Ancak, geçtiğimiz aylarda Marvel Studios, Marvel Sinematik Evreni’nde geçecek olan ve başrolünde Tom Holland’ın yer aldığı Spider Man 4’ün hikayesinin hazır olduğunu açıkladı.

Lakin yapılan bu açıklamanın ardından hiçbir şey planlandığı gibi ilerlemedi. Hollywood’da patlak veren grevler nedeniyle proje bir türlü ilerleme kaydedemedi. Prodüksiyon süreci devam eden yapım hakkında, belirsizlikler sürmeye devam ediyor.

Spider Man 4’ün Yönetmen Görüşmeleri Devam Ediyor

Spider Man 4 Tom Holland

Sektöre ve doğru sızıntıları/açıklamalarıyla bilinen The InSneider’dan Jeff Sneider’ın tarafından aktarılan bilgilere göre; Marvel Studios ve Sony Pictures, Spider Man 4‘ün yönetmen koltuğunda yer alması için Fast and the Furious serisiyle tanınan Justin Lin ile el sıkıştığını dile getirmişti.

Ancak, sektörün en güvenilir haber kaynaklarından birisi olan Variety tarafından aktarılan son detaylara göre; Justin Lin görüşülen isimlerden birisi olsa da, henüz herhangi bir isimle el sıkışılmış değil aksine görüşmeler hız kesmeden devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda oldukça gündem olan Marvel Studios ve Sony Pictures arasında geçen gerginliğin ortak paydada buluşup buluşmadığı hakkında herhangi bir detay yer almıyor olsa da, Zendaya‘nın MJ rolüyle tekrar karşımıza çıkacağı ayrıca, filmin çekimlerine Eylül veya Ekim ayında başlanması planlandığı da paylaşılan bilgiler arasında.

Geçtiğimiz aylarda oldukça gündem olan Marvel Studios ve Sony Pictures arasında geçen gerginliğin kısa özeti;

Kevin Feige, devam filminin sağlam temeller içeren Vincent D’Onofrio’nun Kingpin’ini ve diğer sokak seviyesi karakterleri filme dahil ederek hikayesiyle ve gerçekçiliğiyle öne çıkan bir film olmasını istiyor. Sony Pictures ise, Tobey Maguire ile Andrew Garfield’ın filmde yer alarak daha büyük bir çoklu evren filmi yapmak istiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, son dönemde Türkiye pazarındaki tüm ürünlerinin fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam, iPhone 15 serisinin yanı sıra önceki modellerde de bir fiyat artışına...