Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Takım Tabanlı Nişancı Oyunu “Marvel Rivals” PC İçin Duyuruldu

NetEase ve Marvel Games işbirliğiyle geliştirilen Marvel Rivals, oyunculara oynaması ücretsiz, takım tabanlı bir nişancı deneyimi sunuyor. İlk olarak Steam ve Epic Games Store üzerinden PC platformunda yayınlanacak olan bu yeni oyun, Marvel hayranlarını heyecanlandırmaya hazırlanıyor.

Marvel Rivals: PC Platformunda Ücretsiz Olarak Geliyor!

Marvel Rivals

Marvel Rivals, oyunculara Marvel Multiverse’deki yok edilebilir konumlarda takım tabanlı savaşlara katılma fırsatı sunacak. Oyuncular, en sevdikleri Marvel karakterlerini bir araya getirerek ve takım oluşturma becerilerini kullanarak 6v6 savaşlarda mücadele edebilecekler.

Oyunun resmi duyuru fragmanında, oyuncuların tamamen yıldızlardan oluşan bir Marvel ekibi oluşturabilecekleri ve güçlerini birleştirerek benzersiz takım oluşturma becerileri geliştirebilecekleri vurgulanıyor. Sürekli gelişen Marvel evreninde, yok edilebilir ve sürekli değişen savaş alanlarında savaşma imkanı sunan Marvel Rivals, çeşitli stratejileri deneme şansı verecek.

Nisan ayında gerçekleşecek Kapalı Alfa testi, oyunculara Spider-Man, Magneto, Black Panther ve Magik gibi 12 farklı kahramanın yer aldığı bir ön bakış sunacak. Bu test, oyuncuların oyunu deneyimleme ve geliştirici ekibe geri bildirim sağlama şansını verecek.

Mayıs ayında ise oyunun Beta sürümü yayınlanacak. Tam oyunda mevcut olacak diğer kahramanlar arasında ise Iron Man, Rocket Racoon, The Incredible Hulk, Groot, Doctor Strange, Luna Snow, Namor, Loki ve daha fazlası bulunuyor.

[embedded content]

Şimdilik oyunun tam çıkış tarihi henüz açıklanmış değil. Ancak, Marvel hayranları ve nişancı oyun tutkunları, Marvel Rivals‘ın gelişmelerini heyecanla takip etmeye devam ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, son dönemde Türkiye pazarındaki tüm ürünlerinin fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam, iPhone 15 serisinin yanı sıra önceki modellerde de bir fiyat artışına...