Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Furiosa: A Mad Max Saga Filminden Yeni Fragman Paylaşıldı

Mad Max efsanesi uzun bir aranın ardından tekrar beyazperdeye geri döndü. Seri, 2015 yılında vizyona giren Mad Max: Fury Road filmiyle oldukça büyük sükse yapmayı başarmış, bu sayede devam yapımlarının önü kısa süre içerisinde açılmıştı.

Tüm bunların üzerinde yapımcılar, Mad Max: Fury Road‘un öncesinde neler yaşandığını konu alan bir devam yapımı üzerinde çalışmaya başlandı ve geçtiğimiz yıl çekimler sona erdi. Her ne kadar Furiosa: A Mad Max Saga, Mad Max: Fury Road‘un öncesinde neler yaşandığını konu alıyor olsa da bir takım farklara sahip.

Öncelikle, Tom Hardy’nin daha önce Mel Gibson tarafından canlandırılan başrolü üstlendiği film, aynı zamanda Charlize Theron tarafından hayat verilen kıyamet sonrası savaşçı Furiosa‘yı da gözler önüne sermişti. Ancak, Furiosa: A Mad Max Saga filminde Furiosa karakterine Anya-Taylor Joy hayat veriyor.

Ufak farklara sahip olan ve hayranlar tarafından merakla beklenen yapımın reklam çalışmaları ise hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde yılın en beklenen filmlerinden birisi olan yapımdan, yeni bir fragman paylaşıldı.

Furiosa: A Mad Max Saga Filminden Paylaşılan Yeni Fragman

[embedded content]

Türkçe Altyazılı Fragman

[embedded content]

Warner Bros. tarafından paylaşılan filmin resmi konusu ise şu şekilde; “Dünya çökerken, genç Furiosa Nice Annelerin Yeşil Diyarı’ndan kaçırılır ve Savaş Lordu Dementus liderliğindeki büyük bir Motorcu Sürüsü’nün eline düşer. Çorak Topraklar’da ilerlerken, Ölümsüz Joe’nun başkanlık ettiği Kale’ye gelirler. İki diktatör egemenlik için savaşır. Bu sırada Furiosa eve dönüş yolunu bulmak çabalarken birçok sınavdan sağ çıkmak zorundadır.

Mad Max: Fury Road‘un öncesinde neler yaşandığını konu alan Furiosa: A Mad Max Saga filmi, 24 Mayıs 2024 tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, son dönemde Türkiye pazarındaki tüm ürünlerinin fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam, iPhone 15 serisinin yanı sıra önceki modellerde de bir fiyat artışına...