Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Sinema

Avatar: The Last Airbender 2.Sezon Çekimleri Yaz Aylarında Başlayacak

Dünyanın en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu Netflix, son dönemlerde oldukça kötü zamanlar geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda ilk defa abone kaybetmeye başlayan platform, yaşanan bu talihsiz olayların önüne geçmek amacıyla birçok radikal değişiklik yapmaya başladı.

Şirketin almaya başladığı radikal kararların en başında ise, daha az ancak daha kaliteli içerikleri izleyiciyle buluşturmak yer alıyor. Bu nedenle Netflix‘in son dönemde izleyiciyle buluşturacağı pek çok yeni yapımı bulunuyor. Bu yeni yapımlardan bir tanesi de, Netflix‘in birkez daha ekranlara uyarladığı Avatar: The Last Airbender live-action dizisi.

Geçtiğimiz aylarda ilk sezonu izleyici karşısına çıkan dizi, hayranlar ve eleştirmenlerden oldukça iyi yorumlar aldı. Platformun en başarılı yapımları arasına adını yazdıran dizi, aradan çok fazla zaman geçmeden yeni sezon onaylarını aldı ve dizinin yeni sezonları için resmen çalışmalara başlandı.

Avatar: The Last Airbender Çekimleri En Kısa Sürede Başlayacak

Avatar The Last Airbender

İlk sezonu 22 Şubat tarihinde Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkan Avatar: The Last Airbender live-action dizisinin ikinci sezon çalışmaları devam ederken, yeni sezon çekimlerine bir an önce başlanması planlanıyor. İlk olarak bu yılın sonlarında çekimlere başlanması planlanırken bu tarih, oldukça erkene alınmış durumda. Bu yaz aylarında hatta daha da erken bir tarihte yeni sezon çekimlerine başlanacak.

Bu belirsizliğin en büyük nedeni ise, Avatar Aang’e hayat veren Gordon Cormier’ın çok çabuk ve gözle görülür şekilde büyümesi. Yapımcılar, Aang‘in çocuksu görünümünü kaybetmeden çekimlerin tamamlanmasını istiyor.

Dizinin yeni sezonlarının henüz net bir yayın tarihi olmasa da, ikinci sezonun 2025 yılının sonlarında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, son dönemde Türkiye pazarındaki tüm ürünlerinin fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam, iPhone 15 serisinin yanı sıra önceki modellerde de bir fiyat artışına...