Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

İnternet

Google, şifrenizi paylaşmanızı istiyor! İşte yeni özellik

Google’ın, Chrome ve Google Play Hizmetleri için geçerli olan Şifre Yöneticisi’nde önemli yenilikler üzerinde çalıştığı bildirildi. Şifre yöneticisine gelecek özellik sayesinde parolalarınızı aile üyeleriyle paylaşmak mümkün olacak.

Google Şifre Yöneticisi artık aile üyeleriyle paylaşılabilecek

Google, Şifre Yöneticisi uygulamasında bir hesabı farklı cihazlarda kullanmayı kolaylaştırıyor. Hem Android hem de Chrome için kullanılan bu hizmet, çok yakında şifrenizi paylaşmayı kolaylaştıracak. Böylece hesabı aile üyeleriyle paylaşmak da mümkün hale gelecek.

Paylaşım desteği ilk olarak Chrome şifre yöneticisinin masaüstü sürümünde keşfedildi. Ardından benzer bir özellik Google Play Hizmetleri güncellemesinin kodunda bulundu. Bu da Google’ın şifre paylaşımını hem masaüstü hem de Android cihazlara getirmeyi planladığını gösteriyor.


vivo’nun yeni katlanabilir telefonu için geri sayım!

vivo’nun yeni katlanabilir telefonu için geri sayım!

Vivo X Fold 3, V8073L0E0-CN model 3C veri tabanında ortaya çıktı. İşte vivo X Fold 3 bilinen özellikleri ve potansiyel tanıtım tarihi!

Şifre paylaşım desteği aktifleştirildiğinde, kullanıcılar şifre yöneticisinde kayıtlı hesaplarında “Paylaş” düğmesi görecek. Bu butona tıklandığında, giriş bilgilerini Google aile grubu ayarlarınız aracılığıyla aile üyeleriyle paylaşmanız mümkün olacak.

Kimlik bilgilerini paylaştıktan sonra, hangi web sitesi için kullanılabilir olduğunu bildiren bir araç ipucu açılacak. Daha da önemlisi paylaşılan şifreler, daha fazla güvenlik için yalnızca diğer aile grubu üyeleri tarafından erişilebilir olacak.

Henüz geliştirme aşamasında olmasına rağmen, Android ve Chrome için şifre yönetimini kolaylaştıracağı görülüyor. Google, parola paylaşımını doğrudan ekosisteme dahil ederek, SMS ve e-posta gibi üçüncü taraf araçlara olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, son dönemde Türkiye pazarındaki tüm ürünlerinin fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam, iPhone 15 serisinin yanı sıra önceki modellerde de bir fiyat artışına...