Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

İnternet

Popüler tarayıcı, bir hafta ıssız adada kalana 300 bin TL verecek!

İnternet dünyasının en eski tarayıcılarından biri olan Opera, kullanıcı tabanını genişletmek adına yeni bir kampanyaya imza atıyor. Şirket, yapılacak çekilişle “şanslı” bir kullanıcısını İzlanda kıyılarındaki adaya gönderecek. Adada bir hafta boyunca kalabilen kişiye de 10 bin dolarlık ödül verecek.

Opera, yeni yarışma ile bir kişiyi ıssız adaya gönderiyor

Opera, yeni başlattığı kampanya kapsamında bir kullanıcısını Vestmannaeyjar takım adalarının bir parçası olan Bjarnarey adasına yollayacak. Seyahat masraflarını karşılayacağını ve ücretsiz konaklama imkanı sağlayacağını söyleyen şirket, kazanan kişiye 10 bin dolar ödeyecek.

Yarışma kapsamında Opera, tarayıcının en yeni özelliklerinden biri olan “Sekme Adası“nı tanıtıyor. Farklı sekmeleri tek bir grupta birleştirmeyi sağlayan bu özellik, iş ve kişisel kullanıma yönelik sayfaları ayırma imkanı veriyor.


Para transferinde yeni dönem başlıyor! Ödeme İste nedir?

Para transferinde yeni dönem başlıyor! Ödeme İste nedir?

Bankalararası Kart Merkezi, Ödeme İste hizmetini nihayet erişime açıyor. Bankalar arasında para transferi için kullanılacak.

Opera, çekilişi şu anda başlatmış durumda. Başvurmak için yapmanız gereken tek şey ise Opera ile yaratıcılığınızı nasıl arttırdığınızı anlatmak olacak. Ayrıca ön başvuru sonrasında şirket çalışanlarıyla görüşmeniz de gerecek.

Kullanıcıların, Opera’nın web sitesi üzerinden başvuruda bulunmak için 25 Şubat’a kadar süresi var. Kazanan kişi ise 1 Mart’ta şirketin X hesabı aracılığıyla açıklanacak.

SDNShiftdelete.net

Opera’nın şu anda yüzde 3’lük bir kullanıcı tabanı bulunuyor. Yeni özelliğini tanıtmak için bir kullanıcısını Bjarnarey adasına gönderen şirketin nasıl bir tepki alacağını zamanla göreceğiz.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik

Telefon

vivo, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını sürdürerek X Fold 3 serisini kullanıcılarla buluşturma hazırlıklarını sürdürüyor. Çeşitli sızıntıların artması, lansmanın yaklaştığını gösteriyor. Son bilgilere göre, X...

Telefon

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone 16 ve iPhone 16 Plus, beklenen tasarım ve...

Sinema

Netflix, son dönemde yaşadığı abone kayıplarını telafi etmek ve daha kaliteli içerikler sunmak amacıyla radikal değişikliklere gidiyor. Bu çerçevede, daha az ancak daha nitelikli...

Telefon

Apple, son dönemde Türkiye pazarındaki tüm ürünlerinin fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam, iPhone 15 serisinin yanı sıra önceki modellerde de bir fiyat artışına...